MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

VII Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej „Santo Subito”

Przedstawiamy Państwu kolejność występów sobotniego wydarzenia „Santo Subito”.
Przesłuchania rozpoczynamy o godzinie 9:00.

Kolejność występujących -> tutaj

-----------------------------------------
Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zachęcają do wzięcia udziału w VII Archidiecezjalnym Dziecięcym Festiwalu Piosenki Papieskiej i Religijnej „Santo Subito”, który odbędzie się 3 czerwca br. o godz. 9:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

W Festiwalu mogą wziąć udział różnego rodzaju zespoły śpiewacze: chóry, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne oraz soliści. Solista może wykonać 1 utwór, natomiast zespół lub chór dwa utwory. Soliści występują w trzech kategoriach wiekowych:do 7 lat, od 8 do 11 lat, od 12 do 15 lat.

Aby wziąć udział w Festiwalu, należy do 19 maja przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz druk w Zaiks na adres: santosubito@mckbelchatow.pl.

Dla najlepszych wykonawców przewidziane są nagrody, które przyznaje Jury festiwalowe współdziałające z Komitetem Organizacyjnym. Koncert laureatów i tym samym ogłoszenie wyników odbędzie się 18 czerwca w ramach obchodów Święta Patrona w Bełchatowie.

VII Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej „Santo Subito” jest organizowany pod patronatem Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia, jako podziękowanie za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła II.

Zapraszamy.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania niżej.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy

Organizator

Miasto Bełchatów