MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. „Telefony w naszych głowach” w wykonaniu Grupy Teatralnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spektakl pt. „Telefony w naszych głowach” w wykonaniu Grupy Teatralnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który odbędzie się 24 marca br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Czy można żyć bez smartfona? Nie, nie można. Nie ma mowy – powiecie. Ale czy na pewno? Ta historia dzieje się w pewnym mieście. To może być Łódź, Poznań, Kraków, czy Bełchatów. Tak się zaczyna ciekawa opowieść o dzieciach z pewnej szkoły, które nie wyobrażają sobie życia bez telefonu. Czy ta sytuacja może się zmienić, czy los może odmienić zapatrzone w „komórki” dzieci? Tego dowiecie się ze spektaklu w wykonaniu Grupy Teatralnej UTW. Studenci w tej sztuce wrócili do szkoły podstawowej, by w sposób niezwykle wymowny pokazać, że świat jest piękny, kiedy wyłączymy telefony.

Darmowe wejściówki do odbioru w kasach MCK.

 

Organizator

Miasto Bełchatów