MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs plastyczny pt. „Ozdoby Wielkanocne”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza do udziału w tegorocznym konkursie plastycznym pt. „Ozdoby Wielkanocne” skierowanym do uczniów szkół podstawowych. 

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Czas uruchomić swoją kreatywność i zaplanować ozdoby na świąteczny stół. Weźcie udział w naszym konkursie i wykonajcie własnoręcznie stroik wielkanocny. 
Konkurs organizowany jest w II kategoriach wiekowych:
    • I  kat. szkoły podstawowe kl. I-IV 
    • II kat. szkoły podstawowe kl. V – VIII.
Celem konkursu jest propagowanie tradycji ludowej związanej z obyczajami wielkanocnymi w środowisku lokalnym, rozbudzanie zainteresowań plastyką obrzędową wśród dzieci i młodzieży oraz pobudzanie aktywności twórczej. 
Prace należy składać w budynku MCK Giganty Mocy (w szatni) w dniu  24 marca 2023 r. w godz. od 9:00 do 18:00. Otwarcie wystawy, rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się  30 marca o godzinie 17:30 na dolnym holu w budynku MCK PGE Giganty Mocy. 
Zapraszamy.

Regulamin do pobrania znajdziecie poniżej.    

 

Regulamin konkursu

Organizator

Miasto Bełchatów