MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

I Bełchatowski Przegląd Hip-Hopowy „Hip Hop To The Top”

Kochasz hip–hop, tworzysz własną muzykę, a może masz zespół, który pragnie zaistnieć na hip-hopowej scenie? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w „Hip Hop To The Top” - I Bełchatowskim Przeglądzie Hip–Hopowym, który odbędzie się 19 marca o godzinie 12:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Poznajcie listę dziesięciu szczęśliwców, którzy powalczą o główną nagrodę na I Bełchatowskim Przeglądzie Hip-Hopowym „Hip Hop To The Top”.

1. PTRB Mad Abilities - Joddha

2. Boczo

3. Swierczevsky

4. Somash Somashino

5. Hope4Street

6. Siwcu

7. Hamish

8. Eyman

9. Adzy

10. 4Tunes

...............................................................................................

Uczestnikami Przeglądu mogą być wykonawcy indywidualni lub zespoły, występujący amatorsko, niezwiązane kontraktem z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujące własne utwory autorskie na żywo. Wykonawcą indywidualnym lub członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz nadesłanie zdjęcia zespołu na adres e-mail: hiphop@mckbelchatow.pl do dnia 7.03.2023 r.

Celem imprezy jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów oraz ich twórczości, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych. Do wygrania występ przed gwiazdą wieczoru podczas pierwszego dnia obchodów Dni Bełchatowa 2023, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

Oceny zespołów uczestniczących w Przeglądzie dokonywać będzie jury, w skład którego wchodzą: gwiazda Przeglądu Winicjusz „Wini” Bartków, Ola Buczyńska - dziennikarka portalu rapnews.pl, prowadząca teleturniej Rap Gra, prowadząca w Rap News Live Studio, Marcin Kurzawski - właściciel HipHopWeb.pl, pasjonat krzewiący całym sobą kulturę hip-hop, oraz Michał Stempczyński – instruktor nauki gry na gitarze klasycznej i elektrycznej w MCK Bełchatów, gitarzysta zespołu Thrudy. Po zakończeniu przeglądu Winicjusz „Wini” Bartków wystąpi przed naszą publicznością. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Winicjusz „Wini” Bartków, czyli: wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator rzeczywistości, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu. Założyciel legendarnej marki odzieżowej Stoprocent, a od pewnego czasu również twórca internetowy, który przemierza kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów.

Fundatorem poczęstunku dla uczestników Przeglądu jest restauracja Da Grasso

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin do pobrania poniżej. 

formularz-zgloszeniowy-hip-hop-to-the-top.doc

Regulamin

Organizator

Miasto Bełchatów