MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Warsztaty kulinarne pt. „Imprezowe menu”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na warsztaty kulinarne pt. „Imprezowe menu”, które odbędą się 9 lutego br. w godzinach 10:00 – 13:00 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych MCK Bełchatów przy Placu Wolności 10.

Przygotujcie się na kolejną eksplozję smaków! Gotowanie to sztuka, pasja, moda, a także sposób spędzania wolnego czasu. Pod okiem prowadzącej – Urszuli Stali - pracownika Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego, uczestnicy warsztatów stworzą niezwykle smaczne dania, przekąski oraz sałatki, które zaskoczą waszych gości. Dzięki tym daniom Wasze domowe przyjęcia będą bardzo miło wspominane.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt realizowany jest we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Powiatowym Urzędem Pracy i ma na celu czynną aktywizację, oraz pomoc osobom bezrobotnym w powrocie do pracy.

Warsztaty bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Pierwszeństwo zapisów mają osoby zarejestrowane w PUP Bełchatów oraz podopieczni MOPS Bełchatów.

Zapisy w sekretariacie MCK pod numerem tel. 44 635 00 48.

Organizator

Miasto Bełchatów