MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na spektakl grupy teatralnej BAT - PKP pt. „Życie kabaretem jest”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na najnowszy spektakl pt. „Życie kabaretem jest” w wykonaniu grupy teatralnej BAT-PKP, który odbędzie się 11 lutego br. o godzinie 17:30 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Najnowsze przedstawienie grupy BAT – PKP wprowadza widza w świat artystycznej atmosfery dwudziestolecia międzywojennego. Piosenki o tej jednej jedynej miłości, szalone rytmy charlestona, namiętność tanga i dostojność walca oraz atmosfera zabawy to wszystko pojaw się na scenie. Nie braknie jednak nostalgicznej nuty oraz gorzkiej prawdy o ludzkich poczynaniach. Jak to w życiu, które jest niczym kabaret - czasem wesołe i beztroskie, a innym razem dramatyczne i smutne. Więc, drogi Widzu: „Nie siedź samotnie, bo muzyczka fest zaczęła właśnie grać…”.

Reżyseria: Katarzyna Pawłowska,
Opracowanie muzyczne: Piotr Tłustochowicz,
Choreografia: Weronika Olczak oraz Karolina Łykowska

Serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 10 zł znajdziecie w kasach MCK oraz online TUTAJ

Mecenasem Kultury oraz Sponsorem Grupy Teatralnej BAT- PKP jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” Spółka z o.o. w Bełchatowie.

 

Organizator

Miasto Bełchatów