MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Portret na płótnie”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wernisaż wystawy „Portret na płótnie”, który odbędzie się 7 lutego br. o godzinie 18:00 na dolnym foyer w budynku MCK PGE Giganty Mocy. 

Krzysztof Ciszewski – artysta, fotograf amator, członek Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART-FOKUS 13. Jego przygoda z fotografią rozpoczęła się w 1977 roku, kiedy to wziął udział i zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie ogłoszonym przez Komendę Główną PSP na łamach tygodnika „Świat Młodych”. 
Największą przyjemność, od dawna, sprawia mu fotografia artystyczna, zaś największą inspirację w fotografii stanowi malarstwo oraz rzeźba. Od najmłodszych lat ołówki, kredki, bloki rysunkowe, pędzle i farby były jego ulubionymi zabawkami. 
Wystawa „Portret na płótnie” jest to połączenie fotografii portretowej z techniką przenoszenia i kreowania obrazu na płótnie.

Serdecznie zapraszamy.
Wystawa potrwa do 28 lutego. 

Organizator

Miasto Bełchatów