MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bajeczne ferie w kinie Kultura!

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na bajeczne ferie w kinie Kultura. Jak co roku przygotowaliśmy specjalną propozycję dla dzieci i młodzieży na nadchodzące ferie zimowe.
W czasie wypoczynku, najmłodsi kinomani, w repertuarze znajdą znakomite animacje i filmy, a w nich humor, akcję i przygody! .
A co zobaczymy na zimowym ekranie Kina Kultura? Przygotowaliśmy dla Was aż 12 tytułów. Seanse odbywać się będą od poniedziałku do piątku przez całe dwa tygodnie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Bilety w cenie 10 zł zakupicie w kasie kina lub TUTAJ.

Oprócz repertuarowych seansów mamy dla wszystkich jeszcze jedną niespodziankę! Przygotujcie się na darmowy seans w naszym kinie! Już 16 i 23 stycznia w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

Zapraszamy!

 

Organizator

Miasto Bełchatów