MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Jubileuszowy Koncert z okazji 50 – lecia Miejskiego Centrum Kultury

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Jubileuszowy Koncert z okazji 50 – lecia Miejskiego Centrum Kultury, który odbędzie się 27 stycznia o godzinie 20:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono.

Od ponad pół wieku nieustannie inspiruje nas kultura. Codziennie tworzymy ją dzięki Wam, dlatego pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania 50 – lecia Miejskiego Centrum Kultury. Podczas uroczystości czeka na Was niespodzianka, po której wraz z zespołem De Mono przeniesiemy się w muzyczną podróż. Nie zabraknie wielkich hitów, które przyniosły popularność grupie. Usłyszycie m.in. „Statki na niebie”, „Kochać inaczej” czy „Zostańmy sami”.

Serdecznie zapraszamy.

Bilety w cenie: 100 zł, 80 zł - balkon do zakupu TUTAJ lub w kasach MCK.

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów