MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Międzypokoleniowe Kolędowanie pt. „Świąteczne opowieści”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Międzypokoleniowe Kolędowanie z Miejskim Centrum Kultury pt. „Świąteczne opowieści”, które odbędzie się 17 grudnia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. To moment w życiu, w którym uświadamiany sobie jak bardzo potrzebujemy być blisko z drugim człowiekiem. Często wtedy dostrzegamy coś więcej niż pozorną szarość dania. Dostrzegamy człowieka, za którym stoi jego historia. Tylko czy mamy ochotę posłuchać tej historii? A może będą to właśnie „Świąteczne opowieści” ?.

Pod wyżej wymienionym tytułem odbędzie się tegoroczne kolędowanie z Miejskim Centrum Kultury. Wspólnie z chórami „Pasjonata”, „Cantabile” oraz zaproszonymi gośćmi. Zaśpiewamy najpiękniejsze kolędy, ale też posłuchamy niezwykłych historii, które wprowadzą nas w magię świąt.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania, abyśmy razem z artystami występującymi na scenie stworzyli największy bożonarodzeniowy chór.

Darmowe wejściówki do odbioru w kasach MCK.

Organizator

Miasto Bełchatów