MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Mikołajkowe seanse w kinie Kultura!

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na mikołajkowe seanse w kinie Kultura. Od 3 do 8 grudnia przygotowaliśmy dla Was dwie specjalne propozycje.

„Dziwny świat”, czyli historia rodziny odkrywców inspirowana starymi komiksami i opowiadaniami, która musi zapuścić się w nieznane, aby odkryć źródło choroby zabijającej potrzebne im do życia rośliny. Nie wiedzą jak niebezpieczna, otwierająca oczy i... dziwna będzie to podróż. Miejsce, które przyjdzie im odkrywać i badać, było jak do tej pory krainę przez nikogo nie poznaną. Na swej wyprawie natkną się na wiele fantastycznych stworzeń. Czy ta ostatnia i najważniejsza misja w życiu, będzie tym o czym marzyli? O tym przekonacie się dopiero w kinie.

Drugą propozycją dla naszych widzów jest „Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” jest kontynuacją wątku podjętego przed laty, który niesie przytomną intrygę, zgrabne rozwinięcie akcji oraz pięknie ujęte w obiektywie pejzaże. Film opowiada o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Chłopiec jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę z rąk złego właściciela, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

Serdecznie zapraszamy!
Bilety w cenie 18 zł (normalny) oraz 15 zł (ulgowy) zakupicie w kasie kina lub TUTAJ.

Organizator

Miasto Bełchatów