MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Rodzinny konkurs bożonarodzeniowy pt. „Stroik Świąteczny”

Prezydent Miasta Bełchatów Mariola Czechowska ogłasza rodzinny konkurs bożonarodzeniowy pt. „Stroik Świąteczny”.

Zapraszamy uczniów klas I – III z bełchatowskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie na bożonarodzeniowy stroik świąteczny.

Stroik powinien składać się z elementów samodzielnie wykonanych. Preferowanymi materiałami, z których winien być zrobiony stroik, będą: orzechy, suszone owoce, szyszki, kora, gałązki, ozdoby zrobione z bibuły, papieru, nici, masy solnej, modeliny, słomy, zboża, drewna, zasuszonych roślin, waty

Prace należy dostarczyć do szatni w budynku MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, pl. Narutowicza 3, w dniu 7 grudnia 2022 r. do godz. 18:00.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej nastąpi 15 grudnia 2022 r. o godzinie 17:30 w budynku MCK PGE Giganty Mocy, Dolny Hol.

Wystawę będzie można oglądać do 31 grudnia 2022 r.

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie (do wglądu oraz pobrania poniżej).

Regulamin konkursu

Organizator

Miasto Bełchatów