MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Festiwal Sztuki Jabłka 2022

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Festiwal Sztuki Jabłka, który odbędzie się w dniach 23-25.09.2022 r.

Tegoroczna edycja bełchatowskiego Festiwalu Sztuki Jabłka potrwa przez trzy dni i odbywać się będzie w różnych placówkach kultury oraz w miejscach towarzyszących wydarzeniu.

Jak zawsze w Miejskim Centrum Kultury znajdziecie sporą dawkę atrakcji w ten kulturalny weekend.

W piątek zapraszamy wszystkich do sali teatralno-widowiskowej gdzie o godzinie 18:00 wystąpi dla Was grupa BAT-PKP w sztuce, pt. „Pod Jabłonią”. Później przeniesiemy się na salę koncertową. Piątkowy wieczór umili Wam występ zespołu VALIUM COFFEE oraz Patryka Pietrzaka.

Drugi dzień świętowania otworzy Pokazu Etiud Szkoły Filmowej w Łodzi, który odbędzie się o godzinie 16:30 na sali koncertowej. Na zakończenie zapraszamy do Pubu Gambrinus na koncert jubileuszowy zespołu THRUDY z okazji 15lecia istnienia zespołu.

W ostatni dzień festiwalu zapraszamy na koncert „Kolory miłości” w wykonaniu Chóru Pasjonata. Zwieńczeniem trzydniowego festiwalu będzie spektakl w wykonaniu Krakowskiego Teatru Ulicznego pt. „Scena Kalejdoskop”.

W tym roku Festiwalowi Sztuki Jabłka towarzyszyć będą dwa wydarzenia. Warsztaty kulinarne „Festiwal Jabłka”, które odbędą się w CWIIS MCK Bełchatów Plac Wolnosci 10 oraz akcja krwiodawstwa MOTOSERCE.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Sponsorem wydarzenia jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji "WOD.-KAN." Sp. z o. o. w Bełchatowie oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „PEC” Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Zapraszamy!

Organizator

Miasto Bełchatów