MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa prac Patrycji Müller, pt. „Malarstwo i grafika”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wystawę prac Patrycji Müller, pt. „Malarstwo i grafika”. Wystawę możecie oglądać od 6 do 30 września w Galerii MCK.

Patrycja Müller jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Sztuk Pięknych, którą zakończyła pracą dyplomową z malarstwa, grafiki warsztatowej i aneksu z rysunku. Od najmłodszych lat interesuje się wykonywaniem prac plastycznych oraz sztuką nowożytną, jak i nowoczesną. Źródłem inspiracji są dla Patrycji owady, w szczególności ćmy i motyle. Ponadto interesuje się możliwością wykonywania przeróżnych technik grafiki warsztatowej. Jej prace malarskie cechują się głównie znakami graficznymi, geometrią i abstrakcją, a rysunek to indywidualny styl inspirowany horrorami oraz złymi rzeczami.
Brała udział w 21 edycji Międzynarodowych Warsztatów Niepokoju Twórczego Kieszeń Vincenta w Poznaniu. Ponadto prowadziła warsztaty na OFF Piotrkowska, w siedzibie Dell oraz na głównym wydziale Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Zapraszamy. 

Organizator

Miasto Bełchatów