MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kolejny seans z cyklu „Kino na leżakach"!

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na kolejny pokaz filmowy z cyklu „Kino na leżakach". Seans odbędzie się 21 sierpnia br. o godzinie 20:30 na placu przy MCK PGE Giganty Mocy.

Prawdziwa gratka dla miłośników kina oraz entuzjastów ciepłych letnich wieczorów. Ogromny ekran, ciekawy repertuar, wygodne leżaki, atrakcje i upominki zapewnione przez Sponsorów – to wszystko czeka na widzów spragnionych lata i kinowych emocji!
Kino na Leżakach, którego organizatorem jest firma ART-FOTO-MEDIA oraz największy w Polsce broker reklamy kinowej KinAds Media jest wydarzeniem które odbywa się już po raz dziesiąty. Atrakcyjna formuła pozostaje niezmienna: wieczorami w przestrzeni publicznej na widzów czekają darmowe pokazy filmów.
Darmowy seans filmowy na świeżym powietrzu to idealny sposób na spędzanie czasu po pracy lub zwieńczenie wolnego dnia.

Sierpniową propozycją na plenerowy seans jest film „SZEF ROKU". Dopasowany garnitur, świetny samochód, ogromny dom i dobrze prosperująca firma. Blanco (Javier Bardem) - właściciel rodzinnej fabryki produkującej wagi - jest na dobrej drodze, by odebrać nagrodę dla najlepszego biznesu. Niestety, nie wszystko układa się po myśli tytułowego szefa. Zwolniony pracownik strajkuje nieopodal fabryki, jeden z jego kluczowych podwładnych cierpi na depresję, a jeszcze inny zmartwiony jest wybrykami swojego syna. Jakby tego było mało, zakochuje się w nim stażystka. Blanco chce załatwić te sprawy jak najszybciej, by nagroda ostatecznie trafiła do niego.

Kino na Leżakach to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy widzów. Dziesiąta edycja nie będzie wyjątkiem, zwłaszcza, że z okazji jubileuszu przygotowano wiele atrakcji we współpracy z Partnerami i Sponsorami. Konkursy z nagrodami, bezpłatne przekąski i darmowe upominki oferowane widzom przez popularne marki to dodatkowe zalety, które pokochali Polacy na przestrzeni lat. To absolutnie wyjątkowe wydarzenie na wakacyjnej mapie Polski.
Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

Organizator

Miasto Bełchatów