MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wernisaż wystawy fotografii pt. „Wspomnienia”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie wspólnie z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zaprasza na wernisaż wystawy pt. Wspomnienia", który odbędzie się 29.07.2022 o godzinie 18.00 w Galerii „Na Piętrze".

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne na jubileusz 15 – lecia swojej działalności zaprezentuje wystawę, która jest zbiorem wspomnień realizowanych podczas 9 edycji Warsztatów Fotograficznych Energia.

Bełchatów i Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne Energia stały się miejscem, w którym fotograficy z różnych krajów Europy mogli wspólnie pracować, uczyć się i nawiązywać przyjaźnie, które trwają do dziś. Wydarzenie to przyciągało osobowości, które zapisały się w historii Polskiej fotografii, byli to m.in. Małgorzata Dołowska, Mieczysław Cybulski czy Zbyszek Stokłosa.

„Wspomnienia" to wyjątkowe kadry, które powstawały na przełomie kilku lat wspólnych warsztatów.

Wystawę możecie oglądać do 10 września.

 

Organizator

Miasto Bełchatów