MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Rusza „Osiedlowe Lato w Mieście"!

Wakacje z atrakcjami na osiedlach to nowa propozycja, którą miasto będzie realizować latem. Zaczynamy już w tę niedzielę, 3 lipca na osiedlu Binków na placu przy Pumptracku. Gry, zabawy i animacje gościć będą w różnych częściach miasta w godzinach od 16:00 do 20:00.

Atrakcje skierowane są do tych dzieci, które wakacje spędzają w mieście. Ta dodatkowa nieodpłatna oferta rusza od niedzieli, 3 lipca. Tego dnia, do wspólnej bezpiecznej zabawy zachęcać będą animatorzy na osiedlu Binków. Będzie wiele różnorodnych atrakcji i dla tych najmłodszych i tych nieco starszych dzieci. – Wychodzimy z inicjatywą uatrakcyjnienia wakacji w mieście. Ruch i wspólna zabawa na świeżym powietrzu to propozycja, która mam nadzieję, zainteresuje milusińskich – mówi Agnieszka Rogaczewska dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu bełchatowskiego urzędu. 

10 lipca animatorzy na najmłodszych czekać będą w Grocholicach, natomiast w sobotę, 16 lipca bawić będziemy się na osiedlu Dolnośląskim. W ostatnią sobotę tego miesiąca gościć będziemy z ofertą  dla najmłodszych na osiedlu Przytorze. 7 sierpnia moc atrakcji czekać będzie w rejonie osiedla Żołnierzy POW, przy Szkole Podstawowej nr 3, a 14 sierpnia na terenie obiektu bełchatowskiego Strzelca. Cykl wakacyjnych spotkań w osiedlach zakończymy 4 września na terenie parafii na osiedlu Dolnośląskim. W tych wszystkich miejscach na milusińskich czekać będzie moc atrakcji w godzinach od 16:00 do 20:00.  

Harmonogram „Osiedlowego Lata w Mieścicie’

  • 3.07.2022 r. (niedziela) –  osiedle  Binków - teren przy Pumptracku
  • 10.07.2022 r. (niedziela) – Grocholice - park im. Józefa Markiewicza  
  • 16.07.2022 r. (sobota) – osiedle Dolnośląskie - park przy Szkole Podstawowej nr 8 
  • 7.08.2022 r. (niedziela) -  Szkoła Podstawowa nr 3  
  • 14.08.2022 r. (niedziela) – obiekt bełchatowskiego Strzelca ul. dr Rodziewicza 10
  • 20.08.2022r. (sobota) - osiedle Przytorze - teren przy Skateparku 
  • 4.09.2022 r. (niedziela) - teren parafii na osiedlu Dolnośląskim 

Organizator

Miasto Bełchatów