MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu OPEN STAGE

Prezydent Miasta Bełchatowa zaprasza na kolejny koncert z cyklu OPEN STAGE, który odbędzie się 13 sierpnia br. o godzinie 20:30. Na scenie letniej MCK na Placu Narutowicza wystąpi Czarek Kuczyński z zespołem Brylanty&Bażanty.

Czarek Kuczyński to artysta mieszkający na co dzień w zielonym i pięknym Olsztynie, grający od lat na swoim brązowym ukulele i nieco większej gitarze. Jest autorem tekstów i melodii do piosenek, które wydawał dotychczas jako wokalista zespołu Brylanty i Bażanty utworzonego jeszcze na studiach z kolegą. Dziś rozpoczynając solową drogę, wciąż współpracuje z muzycznymi przyjaciółmi, a ich „najmniejsze koncerty świata” – jak sami określają, są okazją do przeżycia pięknej i nastrojowej, muzycznej przygody. Czarek, choć mieszka w Olsztynie to pochodzi z samego serca Kurpi, gdzie wychował się w domu pełnym folkloru i rodzinnych tradycji, mówi więc o sobie, że jest prawdziwym ZkurpiSynem.

Zapraszamy. Wstęp wolny.

Organizator

Miasto Bełchatów