MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert z okazji Dnia Matki

Prezydent Miasta Bełchatowa Pani Mariola Czechowska oraz Dziekan Dziekanatu Bełchatowskiego ks. kan. Zbigniew Zgoda zapraszają na niezwykły Koncert Międzypokoleniowy z okazji Dnia Matki pt. „Dla Ciebie Mamo…".

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Tego dnia chcemy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek okazać swoim mamom szacunek, miłości i podziękować za trud włożony w wychowanie. Obchody Dnia Matki polegają zazwyczaj na obdarowywaniu mam kwiatami, czekoladkami, laurkami oraz innymi upominkami. Tym razem zabierzmy nasze mamy, w ten piękny majowy dzień, na plenerowy koncert międzypokoleniowy. Niech to zaproszenie stanie się wyjątkowym prezentem, który sprawi, że spotkamy się w kilka pokoleń, by wspólnie wysłuchać muzyki przygotowanej przez występujących artystów.

28 maja o godz. 19.00 w ogrodach przy Parafii pw. Narodzenia NMP, ul. Kościuszki 2, wystąpią:

- chór UTW „Pasjonata”,
- chór „Cantabile”,
- grupa wokalna „Bagatela”,
- Arkadiusz Załęczny z zespołem Sounfing Strings,
- Schola „Promyki Nadzei” z Prafii pw. NMP Nieustającej Pomocy,
- „Farne Scholki” z Parafii pw. Narodzenia NMP,
- soliści.

Wstęp wolny.

Organizator

Miasto Bełchatów