MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na koncert piosenek pt. „Dziwny jest ten świat” zorganizowany przez stowarzyszenie „Grocholice łączymy pokolenia”

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na koncert piosenek Czesława Niemena oraz zespołu Maanam pt. „Dziwny jest ten świat” zorganizowany przez stowarzyszenie „Grocholice łączymy pokolenia”, który odbędzie się 13 maja 2022 r. o godzinie 20:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Podczas koncertu młodzi wykonawcy będą wspominać artystów, którzy już od nas odeszli: Czesława Niemena oraz Olgę Jackowską i jej męża Marka Jackowskiego, czyli Maanam. Przygotujcie się na potężną dawkę energii, której dostarczy bełchatowska oraz grocholska młodzież podczas tego wydarzenia. Koncert poprowadzi Marta Kołatek.
Zapraszamy !
Darmowe wejściówki do odbioru w kasach MCK.

Organizator

Miasto Bełchatów