MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na warsztaty kulinarne pn. „Domowe grillowanie”.

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza wszystkich pasjonatów gotowania niezależnie od poziomu kulinarnych umiejętności na warsztaty pn. „Domowe grillowanie”, które odbędą się 13 maja w godzinach od 10:00 do 13:00 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych MCK Bełchatów przy Placu Wolności 10.

Pod okiem prowadzącego- Łukasza Kosmalskiego – szefa kuchni restauracji „Za Kulisami”, uczestnicy warsztatów poznają różne techniki grillowania oraz najlepsze dodatki, które idealnie skomponują się z przygotowywanym daniem. Uczestnicy nauczą się grillowania w domowych warunkach, mając do dyspozycji piekarnik i patelnię.

Zabawa, kulinarne eksperymenty, precyzja i… dobry smak. Te słowa znakomicie oddadzą klimat nadchodzącego wydarzenia. Zajęcia zakończy degustacja wcześniej przygotowanych potraw.

Zgłoszenia w CWiIS MCK Bełchatów pl. Wolności 10 - pod numerem 44 635 15 24 lub mailowo: weronika.lechanska@mckbelchatow.pl.
Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!
Od uczestników nie jest wymaga książeczka sanepidowska.

Organizator

Miasto Bełchatów