MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy

Już od jutra w Miejskim Centrum Kultury ruszają bezpłatne warsztaty dla dzieci z Ukrainy. Chcemy sprawić, żeby najmłodsi choć na chwilę zapomnieli o szarej rzeczywistości. Pokażemy im, jak skuteczną formą terapii jest sztuka.

W związku z tym mamy dla Was ciekawą propozycję zajęć, które pozwolą choć na chwilę oderwać myśli od trudnych wydarzeń. Zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych (podstawy tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego), plastycznych (rysunek, malarstwo, papieroplastyka) oraz zajęciach ceramicznych. Dbając o komfort uczestników w warsztatach może uczestniczyć również opiekun. Dodatkowo w kolejnym miesiącu planujemy dla Was darmowy spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Piccolo pt. ,,Doktor Nieboli” w polsko-ukraińskiej wersji językowej.

Dla miłośników kina organizujemy darmowe projekcje znanych i lubianych bajek z dubbingiem ukraińskim. Zaczynamy już w najbliższą niedzielę 20 marca animacją „Ron Usterka”.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 44 635 00 48.
Serdecznie zapraszamy!

Organizator

Miasto Bełchatów