MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Retransmisja opery "Zaczarowany flet" w kinie Kultura - ZMIANA TERMINU.

Z przyczyn niezależnych, zmuszeni jesteśmy przełożyć retransmisję opery pt. "Zaczarowany flet"  z dnia 30 stycznia na 6 lutego br. na godzinę 17:00. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i nie trzeba ich wymieniać.
Przepraszamy za utrudnienia i do zobaczenia na sali kinowej.

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na retransmisję familijnej wersji opery z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku pt. „Zaczarowany flet”, która odbędzie się 30 stycznia o godzinie 17:00 w kinie Kultura.

„Zaczarowany flet” Wolfganga Amadeusa Mozarta to jedna z najsłynniejszych oper w historii gatunku – uniwersalna, przemawiająca językiem baśni do wszystkich ludzi, niezależnie od wieku i wykształcenia.

Widzowie zauroczeni muzyką śledzą przygody szlachetnego księcia Tamina, który w towarzystwie zabawnego ptasznika Papagena, zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia na drodze do świata mądrości i dobra.

To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy miłością do opery pragną zarazić swoje dzieci lub wnuki. Przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym librettem zachwyca akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami. Z muzyki Mozarta płynie mnóstwo radosnej, pozytywnej energii. Trudno się więc dziwić, że opera ta już od ponad dwustu lat nie schodzi z afiszów na całym świecie.

Zapraszamy!

Bilety w cenie 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy) zakupicie w kasie kina lub tutaj KLIK 

Organizator

Miasto Bełchatów