MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl dla dzieci pt. "Fabryka zabawek"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Fabryka zabawek”, który odbędzie się 30 stycznia br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Co by się działo, gdybyśmy żyli w świecie, w którym tuż po zaśnięciu ostatniego domownika po północy wszystkie zabawki nagle ożywają? Poznajcie musicalową historię o tajemniczej pracowni i poczciwym Panu Stanisławie – twórcy zabawek, w której zaskakujące postaci zabiorą najmłodszych do świata zabawek.

W Fabryce Zabawek powstają lalki, misie, pajacyki, kolejki i inne piękne zabawki, które w dzień są zwykłymi przedmiotami, zaś w nocy prowadzą swoje życie. Niestety, jak to w bajkach bywa, poznamy również czarny charakter… Podstępny Czarcik wraz ze swoją świtą postanawia przeszkodzić Panu Stanisławowi w produkcji zabawek odbierając mu jego magiczne okulary i szklaną kulę, a tym samym uniemożliwiając mu dalszą pracę. W obronie Pana Stasia stają jednak jego wierni przyjaciele - Pajacyk Rudi i Porcelanowa Lalka Pozytywka.

Czy uda się zapobiec złemu zachowaniu Czarcika i przywrócić porządek w pracowni? Na te i inne pytania znajdą odpowiedź tylko Ci, którzy odwiedzą pracownię Pana Stanisława.

Piękna stylowa scenografia w formie starego kredensu odkryje przed dziećmi świat fantazji, zaś autorskie piosenki śpiewane przez aktorów na żywo oraz piękne choreografie uczynią z tej produkcji musicalowe przedsięwzięcie.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MCK lub w systemie sprzedaży online tutaj KLIK.

Zapraszamy!

 

Organizator

Miasto Bełchatów