MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Urszuli z okazji 40-lecia działalności artystycznej

Szanowni Państwo,
informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora termin jubileuszowego koncertu Urszuli zaplanowany na 20.03.2022 roku w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy zostaje przełożony na 15.10.2022r na godzinę 19:00. Wszystkie zakupione bilety i miejsca zachowują ważność. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie je zatrzymać. W przypadku chęci zwrotu biletu zapraszamy do kasy MCK Bełchatów.
Prosimy o wyrozumiałość.


Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Urszuli z okazji 40-lecia działalności artystycznej, który odbędzie się 20 marca br. o godzinie 19:00 w Sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Koncert Urszula Akustycznie Największe Przeboje to niesamowita dawka potężnej energii wytworzona przez muzyczne osobowości. Podczas koncertu widzowie usłyszą największe Przeboje Artystki, takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", "Konik na biegunach" w znakomitych aranżacjach.

Klimat stworzony przez Artystkę̨ i pasja muzyków towarzyszących Urszuli, gra świateł i dźwięków przeniosą̨ Państwa w świat niekończącej się̨ zabawy i muzyki.

Wyjątkowa trasa akustyczna już wiosną!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania tego niezwykłego jubileuszu z Artystką. Bilety do nabycia w serwisie KupBilecik.pl KLIK.

 

Organizator

Miasto Bełchatów