MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs pt. "Szopka Bożonarodzeniowa"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym  pt. „Szopka Bożonarodzeniowa”.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym roku uczestnicy konkursu plastycznego związanego ze świąteczną tematyką organizowanego co roku przez MCK stworzą Szopkę Bożonarodzeniową w formie przestrzennej o wymiarach 30 cm x 35 cm. Technika prac – dowolna z użyciem dowolnych materiałów (prace wykonane z gotowych elementów jak i z nietrwałych, kruchych, obsypujących się nie będą oceniane). Każda praca musi być gotowa do ekspozycji, czyli musi samodzielnie stać.

Adresatami konkursu są uczniowie bełchatowskich szkół podstawowych klas IV-VI oraz ich rodziny.

Prace należy dostarczyć w dniu 8 grudnia 2021 (do godz. 19.00) do szatni w budynku Gigantów Mocy w Bełchatowie, pl. Narutowicza 3.

Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród laureatom, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, nastąpi 16 grudnia 2021r. o godzinie 17.00 w MCK PGE Giganty Mocy.

 

 

Regulamin konkursu

Organizator

Miasto Bełchatów