MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Muzyczny spektakl "Kryształowa Królowa Śniegu"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza najmłodszych bełchatowian, wraz z Rodzicami i Dziadkami, na muzyczny spektakl pod tytułem „Kryształowa Królowa Śniegu” w wykonaniu Teatru PRYM ART, który odbędzie się 6 grudnia 2021 roku o godzinie 17:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Któż z nas nie zna kultowej baśni Hansa Christiana Andersena o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu przez złą Królową Śniegu? I dzieci, i dorośli, wychowani na ponadczasowych opowieściach tego światowej sławy baśniopisarza, mogą obejrzeć tę zaczarowaną historię w zupełnie nowej, muzycznej odsłonie. Już szóstego grudnia, z okazji Mikołajek, historię Kaja, Gerdy i Królowej Śniegu wyśpiewa dla Was Teatr PRYM ART.

Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną Kaja do gry dobra i zła. Jego siostra Gerda, aby ratować brata, będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?

Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów sprawi, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie Miejskiego Centrum Kultury w lub przez system sprzedaży online TUTAJ.

Organizator

Miasto Bełchatów