MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "Gradient" w ramach Teatr Polska 2021 - zmiana formuły spektaklu

Drodzy widzowie!
W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID-19 wśród aktorów grupy teatralnej Fundacja Sztukmistrze z Lublina zmieniamy formułę spektaklu pt. „Gradient”. Przedstawienie będziecie mogli obejrzeć na ekranie w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Dzień i godzina pozostają bez zmian.

Spektakl zostanie pokazany za darmo - zapraszamy również tych, którzy biletu nie zakupili.

Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety, otrzymają zwrot pieniędzy w kasie Kina Kultura. Kasa czynna jest w godzinach 9:00-21:00.

Zapraszamy na „Gradient” na dużym ekranie.

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pt. „Gradient” w ramach programu Teatr Polska 2021, który odbędzie się 31.10.2021r. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

To już ostatni spektakl w ramach tegorocznego programu Teatr Polska. W ostatni dzień października scena sali teatralno-widowiskowej MCK należeć będzie do organizacji zajmującej się popularyzacją sztuki Nowego Cyrku - Fundacji Sztukmistrze.

„Gradient” to spektakl niezwykle różnorodny - na scenie, obok licznych form ruchu, zobaczymy akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną, a piątce tworzących go performerów towarzyszy ożywiona poprzez wizualizacje kilkumetrowa bryła.

Opis spektaklu:

„Gradient” to spektakl, którego struktura stanowi zapis refleksji nad organizmem, w jego biologicznym jak i społecznym sensie. Organizm był dla artystów inspiracją do poszukiwań w zakresie przepływu, dynamiki i jakości ruchu oraz stał się źródłem pytań o naturę zależności przyczynowo-skutkowej. Jest eksploracją niezwykle harmonijnych języków współczesnego cyrku i tańca, a tworzący go artyści czerpiąc inspiracje z obydwu tych źródeł, zestawiają ze sobą koncepcje, kierunki, ciała i rekwizyty.

Czas trwania: 50 minut

Obsada: Magdalena Kisiała, Artur Perskawiec, Daniel Chlibiuk, Mateusz Kownacki, Jakub Szwed

Bilety w cenie 20 zł dostepne w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży online. KLIK 

 

Organizator

Miasto Bełchatów