MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl dla dzieci - Koty trzy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci "Koty trzy" Teatru Gry i Ludzie, który odbędzie się 17 października o godz. 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Jesienią w MCK rządzi teatr, dlatego w naszym teatralnym repertuarze musiała znaleźć się propozycja dla najmłodszych wielbicieli występów na żywo. Już w październiku MCK odwiedzi Teatr Gry i Ludzie, którzy zaprezentują interaktywny spektakl "Koty Trzy".

Bohaterowie przedstawienia: Pazurek, Chrupek i Kitka zabiorą najmłodszych widzów w zabawną podróż, pełną ciekawych przygód, gdzie rządzą niesforne i dowcipne koty. 

Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Teatr Gry i Ludzie to zespół podróżujący, który powstał w 1997 roku. Występuje na scenach krajowych i zagranicznych. Repertuar teatru stanowią przedstawienia plenerowe, realizacje sceniczne oraz spektakle dla dzieci. 

Bilety w cenie 18 zł dostępne w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży online TUTAJ

 

Organizator

Miasto Bełchatów