MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs plastyczny „Ilustracja wybranej baśni Hansa Christiana Andersena”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z cyklu „W krainie Baśni…” pt. „Ilustracja wybranej baśni Hansa Christiana Andersena”.

Tegoroczna edycja konkursu to nie lada wyzwanie dla najmłodszych bełchatowian. Tym razem będą oni musieli stworzyć pracę w formie makiety.

Tematem pracy jest bohater baśni Hansa Christiana Andersena - „Calineczka”, „Dzielny ołowiany żołnierzyk”, „Dziewczynka z zapałkami”. „Księżniczka na ziarnku grochu”, bądź „Pasterka i kominiarczyk”.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-6 lat i ich rodzin z terenu miasta Bełchatowa.

Technika prac - dowolna z użyciem dowolnych materiałów (prace wykonane z gotowych elementów jak i z nietrwałych, kruchych, obsypujących się i niedosuszonych nie będą oceniane). Każda praca musi być gotowa do ekspozycji (musi samodzielnie stać). Forma przestrzenna o podstawie 30cm x30cm i wysokości do 35cm.

Prace należy dostarczyć w dniu 28 października 2021r. do godz. 19:00, do szatni w budynku Gigantów Mocy.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, połączone z otwarciem wystawy nastąpi
8 listopada 2021r. o godzinie 17:00 w MCK PGE Giganty Mocy, Dolny Hol.

Wystawę będzie można oglądać do końca listopada 2021r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

Regulamin konkursu

Organizator

Miasto Bełchatów