MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Festiwal Sztuki Jabłka w Bełchatowie 2021

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Festiwal Sztuki Jabłka, który odbędzie się w dniach 24-26.09.2021. 

Kolejna, piąta już edycja bełchatowskiego Festiwalu Sztuki Jabłka w Bełchatowie tuż tuż.

FSJ w tym roku potrwa trzy dni, a rozpocznie się 24 września br. Wydarzenia będą się odbywać zarówno w plenerze, jak i w wybranych placówkach kultur. Jak co roku na bełchatowian czekać będzie moc atrakcji!

Co czeka na Was w MCK w ramach FSJ?

Pierwszy festiwalowy dzień rozpocznie finisaż wystawy Anny Marii Macugowskiej na dolnym foyer MCK PGE Giganty Mocy. Nie zabraknie też muzyki! Wieczorem na Placu Narutowicza odbędą się trzy koncerty. Na deskach sceny plenerowej wystąpią Eyman oraz OSD Familia. Gwiazdą wieczoru będzie Paluch.

Drugi dzień Festiwalu Sztuki Jabłka rozpoczniemy wraz z Tomaszem Pieczarą malowaniem muralu. O godzinie 16:00 na sali koncertowej Szymon Mikła poprowadzi warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej. Wieczór tradycyjnie upłynie pod znakiem muzyki! Czeka Was zabawa z DJ oraz koncert Pokahontaz.

W niedzielę zaś scenę sali teatralnej przejmie zespół Oreada oraz Uneksia.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Sponsorami wydarzenia są Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o., Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o., Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o., Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. oraz EKO-REGION sp. z o.o.

Organizator

Miasto Bełchatów