MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Podwieczorek z gwiazdą - Marcin Daniec

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, które odbędzie się 3 października br. o godzinie 19:00.

Tym razem podczas autorskiego programu dziennikarza i prezentera Leszka Bonara na deskach sceny teatralno-widowiskowej ugościmy znanego polskiego satyryka - Marcina Dańca, który na scenie kabaretowej czuje się jak ryba w wodzie, a relacje z publicznością potrafi budować jak nikt inny. Niezależnie od tego czy wciela się w Profesora Ignacego, Waldemara K., Marcinka czy Górala zawsze pozostaje sobą.  Serca publiczności dodatkowo zdobywa jako zapalony kibic, gość z charyzmą i  "artystycznym adhd". Na pozór "twardziel", w rzeczywistości wrażliwy romantyk i miłośnik życia rodzinnego.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar - komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący.

Bilety w cenie 18 zł można zakupić w kasach Miejskiego Centrum Kultury oraz w systemie sprzedaży online KLIK od 21 września

Organizator

Miasto Bełchatów