MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem - zmiana terminu

Szanowni widzowie,

Występ Artystów z Kabaretu pod Wyrwigroszem zaplanowany na 5 września 2021 zostaje przesunięty. Wkrótce podamy Państwu nowy termin wydarzenia.

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejny kabaretowy wieczór, który odbędzie się 5 września br. Tym razem na deskach sceny teatralno-widowiskowej ugościmy Artystów z Kabaretu pod Wyrwigroszem. Pierwszy występ odbędzie się o godzinie 17:00, zaś drugi o 19:00. 

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem od ponad 25 lat skutecznie nas rozśmieszają i sprawiają, że życie staje się przynajmniej bardziej przyjemne, kiedy zastosujemy w nim odpowiednią dawkę inteligentnego dystansu. 

BEATA RYBARSKA, ANDRZEJ KOZŁOWSKI i ŁUKASZ RYBARSKI to zawodowi aktorzy, zatem w programie nie zabraknie talentów rodem z teatru komediowego. Gospodarzem programu i prowadzącym, jest pandemiczny zdobywca internetu, czyli "Łukasz Rybarski YES. Dzięki temu, program jest mieszanką gatunków bo, oprócz skeczy, odbędzie się Stand-up oraz brawurowe parodie największych przebojów muzycznych.

 

Organizator

Miasto Bełchatów