MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Gra miejska "Ale objazd!" - zmiana terminu

Z przyczyn niezależnych od Organizatora gra miejska „Ale objazd!” zostaje przeniesiona na 29 sierpnia br. Wszystkie zapisane do tej pory drużyny nie muszą ponownie składać formularza zgłoszeniowego. 

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową (do pobrania tutaj KLIK) i przesłać je na adres mck@mckbelchatow.pl w terminie do 24.08.2021r. 

Widzimy się w ostatnią niedzielę sierpnia. 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w grze miejskiej pn. „Ale objazd!”. Gra odbędzie się 29 sierpnia od godziny 10:00.

Lubicie gry zespołowe? Dla tych, którzy potrzebują szczypty rywalizacji mamy coś szczególnego – grę miejską „Ale objazd!” poświęconą działalności i historii MCK. Dzięki udziałowi w grze poznacie zakamarki naszej placówki, a co najważniejsze dowiecie się jakie miejsca, zajęcia i warsztaty są w Waszym zasięgu przez cały rok.
Gra przeznaczona jest dla mieszkańców Bełchatowa i okolic, którzy połączą się w 6 grup max. 4 osobowych (rodzina lub paczka przyjaciół). Podstawą stworzenia wyjątkowego klimatu gry będzie wykonywanie zadań, szukanie odpowiedzi na zagadki, dobry humor, a także przebranie, dlatego zachęcamy do wybrania oryginalnego stroju dla całej drużyny, który może dać szanse na dodatkowe punkty. Zarezerwujcie sobie cały dzień na pełną atrakcji przygodę i weźcie ze sobą małe co nie co, by przekąsić coś w biegu. Dla uczestników przewidziane będą dyplomy oraz upominki.

O przyjęciu do gry decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Zapewniamy porządną porcję zabawy uczestnikom. Uwaga! Ta gra wymaga prawdziwego ducha walki.

Zdradzimy Wam, że na uczestników gry miejskiej czekają nagrody ufundowane przez Sponsora – Księgarnię EUREKA.

Zapraszamy!

Sponsorami gry miejskiej są Księgarnia Eureka oraz wydawnictwo Alexander.

Regulamin

Organizator

Miasto Bełchatów