MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bezpłatne wakacyjne warsztaty online dla dzieci i młodzieży pt. „Kompetencje medialne”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty online dla dzieci i młodzieży pt. „Kompetencje medialne”. Warsztaty dla drugiej grupy w ramach projektu „Sieć na kulturę” odbędą się w dniach 18 - 27.08.2021 r. (z wyłączeniem weekendów) w godz. 10:00-13:00 (II grupa). 

Wakacje już trwają, piękna pogoda i przygotowane koncepcje wyjazdowe. Jeśli jednak nie macie do końca sprecyzowanych planów i nie chcecie, aby Wasze dziecko nieefektywnie spędzało czas przed komputerem mamy dla Was fantastyczną  propozycję. 

Miejskie Centrum Kultury bierze udział w projekcie pt. „SIEĆ NA KULTURĘ”, w ramach którego realizowane będą wakacyjne warsztaty dla dzieci.

☑️ Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Dzieci i młodzież od 10-18 lat.

W projekcie mogą wziąć udział dwie grupy dzieci. Grupa nie może liczyć więcej niż 10 osób. Zajęcia będą odbywały się poprzez platformę Teams.

☑️ Czego dowie się Twoje dziecko?
Podczas szkolenia pozna cyfrowe narzędzia przydatne w szkole. Dowie się jak tworzyć prezentacje, posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. Pozna zawiłości netykiety, a także sposoby na prezentowanie się w sieci. Dowie się w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze. Nauczy się rozpoznawać nieprawdziwe treści i jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych. Pozna możliwości korzystania z kultury w sieci. Będzie to efektywnie spędzony wakacyjny czas, który połączy kulturę z edukacją i zabawą.

☑️ Grupy, które zostaną utworzone  w ramach projektu „Sieć na kulturę” będą mogły kontynuować spotkania stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury, by razem tworzyć ciekawe projekty.

☑️ Jak się  zgłosić na warsztaty?

Należy zgłosić swój udział w warsztatach w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury - tel. 44 635 00 48 do 16.08.2021 r. (liczba miejsc ograniczona) oraz wypełnić deklarację uczestnictwa i oświadczenie dotyczące udziału w warsztatach. Do pobrania tutaj:

☑️ Gdzie można uzyskać więcej informacji o warsztatach?

Szczegółowych informacji udzielą koordynatorzy warsztatów „Kompetencje medialne” w MCK:

  • Agnieszka Bielska – tel. 44 635 19 16
  • Michał Stempczyński  - tel. 44 635 19 26

Na uczestników warsztatów czekają dyplomy oraz upominki.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Organizator

Miasto Bełchatów