MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "Wywrócona Bajka o Kapturku"

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Wywrócona Bajka o Kapturku”, który odbędzie się 12 czerwca br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

„Wywrócona Bajka o Kapturku” to interaktywny spektakl teatralny dla dzieci o tematyce ekologicznej, który dzięki nieoczywistym bohaterom, wyjątkowym zwrotom akcji i niesamowitym efektom scenicznym przeniesie je do bajecznego świata Czerwonego Kapturka.

Zabawna historia zaskakuje i bawi dzieci przez okrągłe 60 minut, ponadto uczy jak zadbać o środowisko naturalne, a także pogłębia świadomość ekologiczną najmłodszych widzów. Dzięki udziałowi w spektaklu dzieci poszerzą swoją wiedzę na temat segregacji odpadów, sposobów unikania powstawania odpadów oraz możliwościach ponownego ich wykorzystania. A to wszystko dzięki dobrej zabawie!

Opis spektaklu:

W lesie źle się dzieje – kwiaty zapadły się pod ziemię, przestały szumieć drzewa, wśród mchów ścielą się śmieci, a zamiast zieleni w lesie pojawiła się czerwień. Dzielna i waleczna Owieczka Ola podejmuje się odnalezienia odpowiedzi na pytanie: „Kto zaczarował las?”. Postanawia odnaleźć „leśnego potwora” i przywrócić zieleń drzewom. Czy pomoże jej w tym magiczny czerwony kapturek?

Adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

Czas trwania spektaklu: ok. 60 minut

Bilety w cenie 18 zł do nabycia w kasach MCK PGE Giganty Mocy lub w systemie sprzedaży on-line.

Sponsorem spektaklu jest EKO-REGION Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Organizator

Miasto Bełchatów