MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spotkanie z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą" - J. A. Zielińscy - liderzy zespołu Skaldowie. Wydanie specjalne z okazji dnia Matki

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Ksiądz Dziekan Parafii pw. NNMP Zbigniew Zgoda oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na specjalne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, którego gościem będą Jacek i Andrzej Zielińscy - liderzy zespołu Skaldowie. Wydarzenie odbędzie się 26 maja bieżącego roku o godzinie 18:00 w ogrodach przy parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie.

Już niebawem obchodzić będziemy wyjątkowe święto jakim jest Dzień Matki. W celu podkreślenia tego wydarzenia przygotowaliśmy specjalny wieczór dla stęsknionych za kulturą na żywo. Na deskach sceny plenerowej w ogrodach przy parafii Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki ugościmy znakomity duet, jakim są bracia Zielińscy.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar - komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący. Zapraszamy do kulturalnego spędzenia tego wyjątkowego dnia razem ze swoimi rodzicielkami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych — z zachowaniem dystansu społecznego, tj. zajęcie co drugiego miejsca na widowni i zachowanie dystansu 1,5 m w przypadku miejsca stojącego oraz dezynfekcji rąk i zakrywaniu ust i nosa. Ponadto prosimy o dostosowanie się do nakazu nie spożywania napojów i posiłków.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.

 

Organizator

Miasto Bełchatów