MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs pn. „Dlaczego liczy się każdy?”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w konkursie pn. „Dlaczego liczy się każdy?”, którego celem jest celu promowanie idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. 

Zadaniem Uczestnika jest wykonanie filmu promującego ideę spisu powszechnego, który w sposób oryginalny, pomysłowy i kreatywny odpowie na pytanie „Dlaczego liczy się każdy?”. Nagrane filmy konkursowe należy przesłąć najpóźniej do 12 czerwca br. na adres: konkursy_LDK@stat.gov.pl 

Konkurs stwarza Uczestnikom możliwość zaprezentowania talentu, kreatywności i pomysłowości. Kierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 przypada w stulecie pierwszego spisu powszechnego w Rzeczypospolitej Polskiej, który został przeprowadzony w 1921 r. Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Uzyskana w nim wszechstronna i rzetelna wiedza na temat Polski i jej mieszkańców to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 22 czerwca br. na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Organizatora. 

Więcej informacji TUTAJ

Zgłoszenie do pobrania TUTAJ

Regulamin konkursu

Organizator

Miasto Bełchatów