MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kabaretowa Majówka - Tomasz Jachimek i kabaret Chyba - odwołany

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż w związku z małym zainteresowaniem koncert „Kabaretowa majówka w czerwcu” zostaje odwołany. Wszyscy Widzowie otrzymają na konto zwrot poniesionych kosztów.  Liczmy, że spotkamy się z Państwem jeszcze tej jesieni! O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Kabaretową Majówkę, która odbędzie się 20 czerwca br. o godzinie 17:00 na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Majówka w czerwcu? Czemu nie! Zwłaszcza, że w doborowym towarzystwie!
Po świetnie przyjętym w innych miasta duecie JACHIMEK & CHYBA czas na Bełchatów! Po raz kolejny zmierzą się na jednej scenie, by Was rozbawić! Dajcie się skusić na to wyjątkowe kabaretowe kombo!

Jeśli wierzyć numerologii cyfra 4 oznacza perfekcjonizm, ambicję, niezawodność i pogodę ducha. Taki jest też najnowszy program kabaretu Chyba. Tytułowa "czwórka" to nie tylko ambitne skecze, perfekcyjne postacie, niezawodne pomysły czy pogodne (czyt. przezabawne) improwizacje - to przede wszystkim spotkanie z czworgiem fantastycznych kabareciarzy. 

Tomasz Jachimek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich specjalistów od rozśmieszania. Zacięcie satyryczne i ogromne doświadczenie sprawiają, że jest to komik, który potrafi zjednać sobie publiczność w każdym wieku. 

Kabaret CHYBA pochodzi z Wrocławia i ma na swoim koncie sukcesy na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce. Czas na nowy skład! Oto oni: Magda Gumulec, Krzysztof Wilkosz,  Jakub Krzak i Piotr Gumulec.

Dla kabareciarzy, poza statuetkami, liczy się przede wszystkim uśmiech Widzów - to dla nich grają, śpiewają, improwizują. Poza Wrocławiem kabaret CHYBA można zobaczyć choćby na małym ekranie - od 19 marca w Telewizji WP rusza 3. edycja programu "123 Kabaret", którego są pomysłodawcami i gospodarzami.

Bilety do nabycia TUTAJ

 

Organizator

Miasto Bełchatów