MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Premiera SINGLA – ,,Przebudzenie moje”

W dniu 11.12.2020r. odbyła się premiera SINGLA – ,,Przebudzenie moje” do muzyki i aranżacji Arkadiusza Załęcznego i słów Elżbiety Kołatek.

W projekcie brał udział zespół Sounding Strings - Arkadiusz Załęczny działający przy naszej placówce. Nagrania ścieżek audio dokonano w studio MCK Bełchatów. Realizatorem nagrania, miksu i masteringu był nasz kolega - Michał Pierzchała. Za zdjęcia i montaż teledysku odpowiedzialny był Kacper Banasiak. Część teledysku nakręcono również na terenie naszej placówki. Praca nad projektem odbyła się wiosną i jesienią 2020r.

,,Przebudzenie moje” to utwór wokalno – instrumentalny, który powstał w 2008r.

O czym mówią słowa piosenki?

Nastoletnia, śpiewająca marzycielka, kochająca taniec i pragnąca poznać smak uczucia, co wieczór ze sceny obserwuje na widowni, siedzącą na tym samym miejscu, jedną i tą samą osobę. Jest więc Ona i On, od tygodni mówią do siebie gestem i wymieniają spojrzenia, aż przychodzi ten moment, moment Przebudzenia… a to Zakochanie, to właśnie Taniec Tych Dwojga, nieprzerwanie trwa, marzenia stały się faktem, a Oni spełnieni zasypiają i budzą się w uścisku... i tak już każdego dnia i wieczora…                                                                                          

W nagraniu udział wzięli:

Arkadiusz Załęczny – gitara klasyczna, gitara elektryczna, piano, ukulele, chórki

Sandra Aleksanderek – vocal

Liliana Sielska – skrzypce I, II, III

Mariusz Sadulak – gitara elektryczna

Remigiusz Walter – flet poprzeczny

Kacper Motyl – klarnet

Filip Tomecki – saksofon altowy

Marcin Węgrzyński (gościnnie) – gitara basowa

Piotr Bilarski – perkusja, instrumenty perkusyjne

Organizator

Miasto Bełchatów