MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Rodzinny Konkurs Bożonarodzeniowy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym, pt. „Wieniec Bożonarodzeniowy”, który skierowany jest do uczniów bełchatowskich szkół podstawowych - klasy I-III.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a więc to najwyższa pora na przygotowanie bożonarodzeniowych ozdób. Konkurs pt. „Wieniec Bożonarodzeniowy” to idealna okazja do zaprezentowania umiejętności przez najmłodszych bełchatowian, a także kreatywnego spędzenia czasu z dziećmi przed Świętami. Własnoręcznie stworzony wieniec doda mieszkaniu prawdziwego ducha świąt.

Każdy z uczestników może dostarczyć tylko jedną pracę, którą stworzy samodzielnie, bądź z pomocą rodziców, czy też rodzeństwa. Wieniec powinien być wykonany z materiałów trwałych, umożliwiających jego zawieszenie, łatwe przenoszenie, transport oraz prezentację w dłuższym okresie czasu. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dziecięcej, poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także rozwijanie wrażliwości na sztukę.

Podpisane prace oraz formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do szatni w budynku Gigantów Mocy w dniu 4 grudnia 2020r. do godz. 18:00. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej nastąpi 10 grudnia 2020r. o godzinie 17:00 na Dolnym Holu PGE Gigantów Mocy.

Czas na urozmaicenie świątecznych dekoracji!

 

 

Regulamin, formularz zgłoszeniowy

Organizator

Miasto Bełchatów