MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs wokalny - Małe Gwiazdy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu wokalnego, pt. „Małe Gwiazdy”, który skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych - klasy 1-3. W tym roku, ze względu na okoliczności, postanowiliśmy przenieść nasze castingi do internetu. 

Konkurs pt. „Małe Gwiazdy” to idealna okazja do zaprezentowania umiejętności wokalnych przez najmłodszych bełchatowian. Każdy z uczestników może zaprezentować jedną wybraną przez siebie piosenkę i nagrać ją w domu, powszechnie dostępnym sprzętem, takim jak: kamera, telefon, czy też tablet, a następnie wysłać do nas link, z załączonym nagraniem na serwisie YouTube wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie. Jest to cykliczne wydarzenie, które każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i słuchaczy.

Celem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych, a także możliwość występów artystycznych i uczestniczenie w życiu kulturalnym bez wychodzenia z domu.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 4 grudnia br. Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 grudnia br. na naszej stronie oraz Facebooku. 

 

Regulamin, formularz zgłoszeniowy

Organizator

Miasto Bełchatów