MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kino samochodowe za sceną letnią MCK PGE Giganty Mocy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kino samochodowe, które odbędzie się 5 lipca o godz. 22:00 na parkingu za sceną letnią MCK PGE Giganty Mocy. Na dużym ekranie wyświetlimy polski komediowy hit kinowy „(Nie)znajomi”.
 
Warto pojawić się wcześniej i zająć dobre miejsce, dlatego na teren pokazu będzie można wjechać już od 20:00. Na terenie oprócz miejsc parkingowych będzie czekać również kilkanaście leżaków dla niezmotoryzowanych widzów. Leżaki będą rozstawione w odległości 1 m. Ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa podczas pokazu nie będzie można opuszczać samochodu, ani przemieszczać się po terenie pokazu.
 
Wjazd na teren Pokazu odbywać się będzie od strony ulicy Kwiatowej 6 (parking przy budynku „Megawat“). W trakcie seansu pojazd powinien mieć wyłączony silnik. Wyjazd samochodem możliwy będzie wyłącznie po zakończeniu seansu.
 
Liczba miejsc ograniczona.
Wstęp bezpłatny!
 

Regulamin pokazów plenerowych do pobrania

Organizator

Miasto Bełchatów