MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. „Wiesz, że wiem"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pt. „Wiesz, że wiem", który odbędzie się 10 października 2020 roku na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Tego dnia spektakl wystawiony będzie dwa razy, pierwszy o godzinie 16:00, zaś drugi o 19:00.

„Wiesz, że wiem", to znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. Spektakl przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych.

Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.


Obsada:

Leszek Lichota

Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska

Michał Czernecki/Przemysław Sadowski

Magdalena Lamparska/Agnieszka Castellanos-Pawlak

 

Reżyseria: Giovanny Castellanos

Scenariusz:CaroleGrep

Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Scenografia: Witek Stefaniak

 

Czas trwania: 110 minut z przerwą

 

Bilety w cenie 125 zł oraz 95 zł (parter), 75 zł (balkon) do nabycia w kasie Kina Kultura

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów