MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na Noc Muzeów On-line w PGE Gigantach Mocy

Czy zechcecie się wybrać z nami na internetową Nockę Muzeów w PGE Gigantach Mocy, która odbędzie się 16 maja w godzinach 22.00-24.00?

W naszym wydarzeniu towarzyszyć nam będą: Filharmonia Łódzka oraz Edukido Bełchatów.

Podczas nocnej eskapady on-line po Gigantach zajrzycie w najciemniejsze zakątki naszej Ekspozycji. Poznacie też skrywane przez nas tajemnice, o których opowiemy Wam razem z mamutem Stefanem.

Podczas naszego nocnego spotkania pochwalimy się Wam również naszymi multimediami. Jako pierwsi obejrzycie najnowsze tablice interaktywne ThinkLink: Tradycje Górnicze i Mamut Włochaty, a dzięki skrywanym na nich multimediom zyskacie wiedzę o zagadnieniach szczególnie bliskich naszej działalności. Nie zabraknie też VR-owego zwiedzania kopalni i elektrowni.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie dobranocny konkurs na najzabawniejsze zdjęcie Waszych najbliższych lub Was sprzed komputera. Mile widziane opaski do spania!

Będziemy wdzięczni, jeśli przekażecie informację o wydarzeniu znajomym i bliskim!

Co Wy na to? Nie poddamy się pandemii i spędzimy dobrą nockę muzeów w PGE Gigantach Mocy?

 

Organizator

Miasto Bełchatów