MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Irena Santor - „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”

Szanowni Widzowie,

W związku z epidemią informujemy, że koncert Ireny Santor w Bełchatowie zaplanowany na 1 maja 2020, został przesunięty na 7 listopada 2020 na godzinę 18:00.  Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne na te same wydarzenia bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. W przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o kontakt z portalem biletowym, lub punktem sprzedaży, w którym dokonano zakupu.

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR, który odbędzie się 01.05.2020r. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor została uhonorowana tytułem doctora honoris causa, przyznanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Powrócisz tu”, „Tych lat nie odda nikt”, „Embarras”, czy też „Już nie ma dzikich plaż”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Na sali teatralno-widowiskowej wybrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności, a muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.

Bilety w cenie 95 zł (Sektor I), 90 zł (Sektor II), 85 zł (Balkon) dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Organizator

Miasto Bełchatów