MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego z zespołem. Koncert odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

W tym roku Dzień Kobiet będziemy obchodzić muzycznie, w doborowym towarzystwie!

Na scenie sali teatralno-widowiskowej tego wyjątkowego dnia wystąpi obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie - Jacek Wójcicki wraz z muzykami: Michałem Braszakiem - kontrabas, Michałem Chytrzyńskim - skrzypce, a także Grzegorzem Stasiukiem - fortepian.

Artysta porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych, a każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Jacek Wójcicki:

„Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jest on tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach „Nieszpory Ludźmierskie” Jana Kantego Pawluśkiewicza i „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza. Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak „Lista Schindlera” S.Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz programach TV m.in. w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

Bilety w cenie 60 zł (Sektor I i II), 50 zł (Balkon) dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz w naszym systemie sprzedaży on-line.

Organizator

Miasto Bełchatów