MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Morskie opowieści Kapitana Guliwera"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza najmłodszych widzów na spektakl "Morskie opowieści Kapitana Guliwera" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie, który zaprezentowany zostanie już 23 lutego o godzinie 17:00 na scenie MCK PGE Giganty Mocy.

Kapitan Guliwer wyrusza na czele swej wesołej załogi, aby sprzedać bezcenny ładunek - marchewki. Podczas rejsu spotyka ich wiele przedziwnych przygód, zarówno na lądzie jak i na pokładzie statku...

Brzmi ciekawie? A będzie jeszcze bardziej interesująco, ponieważ w przedstawieniu nie zabraknie żeglarskich piosenek, pacynek, masek i układów choreograficznych. Kolorowa scenografia, dynamiczna gra młodych aktorów i wartka akcja spowodują, że dzieci, a zwłaszcza te w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, będą się znakomicie bawić. 

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasach MCK Bełchatów oraz w naszym systemie sprzedaży on-line.

Zapraszamy!

Organizator

Miasto Bełchatów