MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

A'Vista wyśpiewała I miejsce!

W dniu 31.01.2020 w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi odbył się koncert galowy VI Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, bo zgromadził około 600 młodych wykonawców z całej Polski. Po trzydniowych przesłuchaniach siedmioosobowe jury wysoko oceniło umiejętności wokalne zespołu A vista z Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, przyznając mu I miejsce w kategorii zespołów wokalnych.

Po zdobyciu Grand Prix Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bełchatowie to już drugi duży sukces zespołu w tym miesiącu. Zespół wystąpił w składzie: Zuzanna Grzejszczak, Natalia Łukasińska, Natalia Stankiewicz, Karolina Stępień, Aleksandra Wyczachowska i Gabriela Zatorska.

Opiekunem artystycznym zespołu jest Andrzej Graliński.

Organizator

Miasto Bełchatów