MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Podwieczorek z gwiazdą. Spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, które odbędzie się 27 lutego br. o godzinie 18:00.

W ramach kolejnego już w tym roku spotkania ugościmy - Zbigniewa Zamachowskiego - znanego polskiego aktora filmowego i teatralnego, lektora, kompozytora muzyki do etiud filmowych, a także autora muzyki i piosenek.

Brak dystansu pomiędzy publicznością, a artystą sprawi, że w komfortowej atmosferze sali teatralno-widowiskowej, będziemy mogli z nim porozmawiać i wspólnie się pośmiać.  

Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar- komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący.

Bilety w cenie 15zł do nabycia w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży on-line.

Organizator

Miasto Bełchatów